Teslimata Dair Süre Bilgisi


Teslimata Dair Süre Bilgisi

Ürün veya ürünler, yasal 20 günlük süreyi aşmamak koşulu ile her bir ürün için ALICI’nın yerleşim yerinin uzaklığına bağlı olarak ön bilgiler içinde açıklanan süre içinde ALICI veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim edilir. Bu süre ALICI’ya daha önce bildirilmek kaydıyla en fazla 10 gün daha uzatılabilir.

Yukarıda belirtildiği üzere Sözleşme konusu ürün veya ürünler, yasal 20 günlük süreyi aşmamak koşulu ile her bir ürün için ALICI’nın yerleşim yerinin uzaklığına bağlı olarak ön bilgiler içinde açıklanan süre içinde ALICI veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim edilir. Bu süre ALICI’ya daha önce bildirilmek kaydıyla en fazla 10 gün daha uzatılabilir.

Satıcı yukarıdaki yasal teslim süresi hakkı saklı kalmak kaydıyla sipariş edilen ürünleri yaklaşık 7-10 gün içerisinde alıcıya ulaştırılmayı amaçlamaktadır. Teslimatta herhangi bir gecikme alıcıya siparişi iptal etme ve bu nedenle herhangi bir talepte bulunma hakkını vermez.
Yazılım lisans anahtarları üyenin cep telefonuna ve e-mail adresine anlık olarak gönderilir. Operatörlerden ve/veya e-mail sunucularından kaynaklanan gecikmelerde ve/veya ulaşmaması durumunda yeniden iletilmesi talep edilebilir. Bu tür lisans teslimatları ilgili üyenin cep telefonu ve e-mail adresine yeniden gönderilir.

Güvenli Alışveriş

Ödeme Kolaylığı

%100 Orjinal

Anında Teslimat