1PC 1YIL Aynı Gün %25,19 indirim

Autodesk AutoCAD LT 2022 New Single-User Annual Subscription 1 Yıllık Kiralama
%25,19 İndirim 3.740 TL Kazanç
 
Adet
11.109,78 TL
14.850,00 TL
Anında Teslimat
Her Yerden Erişim
Güvenli Alışveriş
Temin Süresi : Aynı Gün

AutoCad LT Nedir?  

057N1-WW6525-L347 / AutoCAD LT 2022
AutoCAD LT®, Autodesk® tarafından geliştirilen, 2 boyutlu bilgisayar destekli tasarım (CAD) ve teknik çizim programlarından biridir. AutoCAD LT üç boyutlu çizimler üzerine çalışmayan kullanıcılar için uygun çözümler sunar. Yalnızca iki boyutlu çizimler için tasarlanmıştır. AutoCAD LT, iki boyutlu çizimler için özelleşmiş arayüzü sayesinde 2B çizimlerin kolay ve pratik bir biçimde çizilmesine olanak tanır. AutoCAD LT’nin kullanımı kolay taslak çizim araçlarıyla hassas 2B çizimleri taratmak çok daha hızlı ve pratiktir. AutoCAD LT, karmaşık ve iki boyutlu çizimler için ihtiyaç duyulmayan komutlar ile özellikleri içermez. Akıllı Boyutlandırma ve geliştirilmiş PDF dosyaları gibi iki boyutlu çizimler için faydalı olabilecek akıllı araçlar bulunmaktadır.
Nerede olursanız olun, 2B çizim ve belgeleri daha hızlı ve daha fazla hassasiyetle yaratın ve düzenleyin.
AutoCAD web uygulaması
AutoCAD ürün ailesine yeni giren AutoCAD web uygulaması ile en son planlarınıza her zaman hızlıca ulaşabilirsiniz. Basitleştirilmiş web arayüzü ile kendi CAD çizimlerinizi web.autocad.com adresinde görüntüleyin, oluşturun ve düzenleyin.
AutoCAD mobil uygulaması
İnternete bağlı olmasanız bile sahada çizimleriniz üzerinde çalışın. Güçlü, kullanılması kolay araçlarla her cihazda CAD çizimlerini görüntüleyin, oluşturun ve düzenleyin.
Web ve mobile kaydedin
Masaüstünüzdeki çizimleri görüntülemek ve düzenlemek için web ve mobil uygulamalarına kaydedin. Paylaşımlı erişim kullanarak masaüstü, web veya mobil cihazlardaki en son çizimlerle ulaşarak DWG dosyaları üzerinde çalışın.

Yeni ve Geliştirilen Özellikler
DWG karşılaştırma
Bir çizimin veya xref'in iki revizyonu arasındaki grafiksel farkları kolayca tespit edin ve belgelendirin. Renklerle kodlanmış grafikler kullanarak iki çizim versiyonu arasındaki farkları vurgulayın.
2B grafik iyileştirmeleri
Çizim sıralamaları ve katman özelliklerini daha hızlı yakınlaştırın, kaydırın ve değiştirin. Grafik performansı iletişim kutusundaki yeni kontroller ile 2B grafiklerin performans davranışlarını kolayca yapılandırın.
Görüntü paylaşma
Tasarımlarınızı orijinal çizim dosyalarını yayınlamak zorunda kalmadan paylaşın. Paylaşılabilen bir bağlantı kullanarak çizim tasarım görüntülerini bir web tarayıcıda yayınlayın, aldığınız yorumlar hemen AutoCAD masaüstünüze gelsin.
Görüntüler ve görüntü alanları
İsim verilmiş görüntüleri bir düzene yerleştirin, istediğiniz zaman kağıt düzlemi görüntü   alanlarının büyüklüğünü veya yerini değiştirin. Belirli bir düzende çalışıyorken bile hızlıca yeni model yaratma yetkinliğine sahip olun.
TrustedDWG teknolojisi ile tasarımlarınızı koruyun
AutoCAD yazılımı içinde bulunan TrustedDWG, tasarım verisi depolama ve paylaşmanın orijinal, en verimli ve en doğru yoludur. Trusted DWG™ teknolojisiyle değerlendirme süreci boyunca tasarım verilerinizin bütünlüğünün korunmasına yardımcı olun.
PDF içe aktarma geliştirmeleri
PDF’den çizime SHX yazı tipi dosyaları dahil geometri, dolgular, raster görüntüleri ve TrueType metnini aktarın.
Paylaşılan görünümler
Görüntüleme ve yorum ekleme için çiziminizin tasarım görünümlerini web tarayıcıda yayınlayın.
Kullanıcı arabirimi
Yeni düz-tasarım simgeleri ve 4K geliştirmeleri ile gelişmiş görsellerin tadını çıkarın.
Kapsamlı 2B dokümantasyonu
Geniş çizim, düzenleme ve ek açıklama araçları seti ile 2B belgeler ve çizimler üretin.
Bağlı iş birliği
Çizimlerinize masaüstü, web ve mobil ortamlardan erişin. Navisworks, Bing Maps ve diğerlerinden verileri paylaşın ve kullanın.
Autocad LT ile Projelerinizi Hızlandırın…

Güvenli Alışveriş

Ödeme Kolaylığı

%100 Orjinal

Anında Teslimat